KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099013
nr 1409 9013
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Rosor i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:36:43
23/7 20:11:45
1.500 kr
2/8 18:31:43